Hjem»Alle tjenester»Kultur og fritid»Lag og foreninger

Lag og foreninger

Nina1

Her finner du en oversikt over lag og foreninger i Aremark. Dersom du ser at det mangler en forening eller at det er endringer i kontaktperson eller annen informasjon, så send en epost til anne.mork-tonnesen@aremark.kommune.no

( På bildet ser du leder i Aremark Frivilligsentral, Nina Krafft Skolleborg.)

 

Navn  Kontaktperson Telefon E-post Nettside/facebook

Aremark søndagsskole

Andrè Hansesæter

99598487

hansesetre@gmail.com

   

Barnekoret Gledessprederne

Linda Smaadahl

95167030

Linda_Thorsen@hotmail.com  

Koret Are Canto

Anne Dahl

92428042

holtekasa@gmail.com

 

Aremark Pistolklubb

Kai Kjønna

 

vikjoen@online.no

Facebookgruppe, kun for medlemmer

Aremark skytterlag

Per Østensvig

90840599

aremark@skytterlag.no

Facebookgruppe

Bjørkebekk IF

Tore Kristiansen

90209089

tore@halden.net

Facebookside

Aremark IF

Lars Martin Jæger

95833635

lmartinj@online.no

Facebookside

Aremark BMX-klubb

David Osenbroch

 

david.aremarkbmx@yahoo.com

aremarkbmx.no

Facebookgruppe

Aremark Jeger og fiskeforening

Odd Ø. Bjørntvedt

99090629

bjorntvedt1@gmail.com

Facebookgruppe

Aremark Gjeddeklubb

Terje Bokerød Strand

 

post@aremarkgjeddeklubb.com

aremarkgjeddeklubb.com

Facebookgruppe

NMK Aremark

Torbjørn Vestby

90948416

nmkaremark@outlook.com

nmkaremark.no

Facebookside

Kvisler 4H

Veronica Nordgaard

92216974

Veronica.nordgaard@gmail.com

4H.no

Facebookgruppe

De Unges  forening

Solveig Bergstrøm

91119810

solber@halden.net

 

Aremark Yngreslag

Øyvind Rostad

97735624

  Facebookgruppe

Myrland Ungdomsgård

Anne Berit Olavesen

90731430

Anneberit.olavesen@aremark.kommune.no

Facebookside

Aremark Bygdeungdomslag

Marte  Espelund

92290799

marteespelund@live.no

Facebookside

Aremark Festivalforening

Stig Aarbu

99616717

post@elgfestivalen.no

elgfestivalen.no

Facebookside

Aremark Historielag

Harald Nilsen

99286549

hd-nilse@halden.net

Facebookgruppe

MS Thors Venner

Jørn Espelund

90590182

thors.venner@gmail.com

Facebookside

Aremark Pensjonistforening

Bjørn Grøstad

45292071

bj-groe@halden.net

pensjonistforbundet.no

Aremark Bygdekvinnelag

Åse Aasgaard

97516769

aaseaa@halden.net

Facebookside

Aremark Lions Club

Tor Øyvind Solberg

91994790

tor@aramaskin.no

lions.no

Aremark Frivilligsentral

Nina Krafft Skolleborg

90878218

frivilligsentral@aremark.kommune.no

Facebookside
Aremark Musikkorps

Cindy Engebretsen/ Nina Due Lindmark

46476470/90960979   Facebookside
Aremark bondelag Anders Brynildsen 90789508 anders.aspestrand@gmail.com

Nettside

Facebookside

     
Seniordans Aremark Erik Selmer-Olsen 90996739  erik.selmer-olsen@ntebb.no Nei
Skytterhusets Venner Grete Hansen 91730265 skytterhusetvenner@halden.net Nei
Tips en venn Skriv ut