Hjem/Alle tjenester/Politikk og planer/Levekårsutvalget

Levekårsutvalget

Levekårsutvalget ble opprettet i kommunestyret 15.desember 2016 og erstatter Omsorgsutvalget og Oppvekst- og kulturutvalget. 

Levekårsutvalget 2016-2019
Medlemmer Parti Tlf.
Jørgen Grønlund, leder H  
Øivind Strand, nestleder Sp 971 54 893
Anne Dahl Krf  
Elin Buer H  
Stine Ranum Sp  
Bjørn Tangen Ap  
Wenche Høidal V  

 

NB! På grunn av påsken har rådmannen i samråd med leder Drift- og utviklingsutvalget Harald Sørlie og leder Levekårsutvalget Jørgen Grønlund endret møtedato for disse to utvalg slik. Møtene som var berammet til 20. april 2017 flyttes frem til 6. april 2017

Tips en venn Skriv ut

Protokoller

Dokumenter og filer
Fil Størrelse
/images/icons/16x16/pdf.gif
153Kb   2017-11-17
/images/icons/16x16/pdf.gif
177Kb   2017-10-16
/images/icons/16x16/pdf.gif
387Kb   2017-09-14
/images/icons/16x16/pdf.gif
254Kb   2017-08-25
/images/icons/16x16/pdf.gif
219Kb   2017-06-08
/images/icons/16x16/pdf.gif
129Kb   2017-04-12
/images/icons/16x16/pdf.gif
96Kb   2017-02-22
/images/icons/16x16/pdf.gif
73Kb   2017-01-31